نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/6    10:52:0     کد خبر : 296781     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      10:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104تقدیر نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان از عملکرد پلیس درموضوع عفاف و حجاب


گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در خطبه های نماز جمعه از عملکرد نیروی انتظامی درموضوع عفاف و حجاب تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "آیت الله محامی" در نماز عبادی - سیاسی جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: رعایت موازین شرعی و اجرای دستورات الهی یکی از مشخصه های بارز نظام اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به چهلمین سالگرد نماز جمعه به دستور امام خمینی(ره) افزود:  نماز جمعه تجمع سیاسی، عبادی، اجتماعی و میعاد گاه مردم انقلابی همیشه در صحنه است.

امام جمعه زاهدان در ادامه از نماز جمعه به عنوان  نماد جامعه دینی، سمبل وحدت جامعه و مشارکت آحاد مردم در مسائل عمومی و اجتماعی یاد کرد و گفت: نماز جمعه پایگاهی است انقلابی که مردم با سلایق و دیدگاه های مختلف حضور یافته و نظرات خود را بیان می کنند که این امر نشان دهنده مشارکت و مقبولیت مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین محامی اظهار داشت: اگر حج و کعبه نماد اسلام و دارای برنامه ای سالیانه است نماز جمعه و شرکت در این مراسم هفتگی نیز نشانی از دینداری، مشارکت سیاسی و اجتماعی افراد است.

وی بیان کرد: نماز جمعه رسانه ای هفتگی و بصیرت افزا در بیان صریح و روشن مواضع انقلابی است.

امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه نماز جمعه جایگاه ترویج و روحیه عدالت خواهی، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و مکانی برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر است،  بیان داشت: رعایت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی از ضروریات است و خداوند متعال و پیشوایان دینی ما در این خصوص تأکید فراوان داشته اند.

آیت الله محامی خاطر نشان کرد:  نیروی انتظامی درموضوع  عفاف و حجاب عملکرد مطلوبی داشته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده ولی فقیه در استان  سیستان و بلوچستان با اشاره به دیدار هفته گذشته با رئیس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: پلیس حافظ ارزش های الهی است و با توجه به صحبت هایی که با نماینده ولی فقیه در ناجا انجام شد خوشبختانه برنامه ریزی های خوبی در حوزه عفاف و حجاب صورت گرفته است./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر