نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/9    11:40:0     کد خبر : 296977     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/9      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:262واژگونی سواری پژو206 با 5 مصدوم


گروه استان ها–خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان داورزن از واژگونی سواری پژو206 با 5 مصدوم در این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" جمشید بدری" گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک خودرو پژو206  در محور داورزن- سبزوار به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد، در این حادثه 5 عضو یک خانواده كه سرنشين خودرو پژو206  بودند به شدت مجروح و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام انتظامی گفت: علت حادثه برابر اعلام کارشناس پلیس راه، بي توجهي به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده عنوان شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن با تاکید بر این که  اكثر وا‍ژگوني هاي حوزه استحفاظي اين شهرستان برابر اعلام كارشناسان پليس راه بي توجهي به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده عنوان مي شود، گفت: رانندگان عزیز در هنگام تردد با سرعت مطمئنه و با احتياط بيشتري رانندگي كنند و بعد از هر دو ساعت رانندگی 15 دقیقه استراحت کرده تا شاهد چنين حوادثی نباشيم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر