نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/10    9:45:0     کد خبر : 296995     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/10      9:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:143کشف یک تن و 245کیلو مواد افیونی در جنوب شرق کشور


گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ، هلاکت3 قاچاقچی و کشف یک تن و 245 کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.

 
 

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان" با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم تحرکات اعضای این باند، سرانجام ساعت 16:00 عصر روز  گذشته قاچاقچیان را که با 2 دستگاه وانت در محدوده یکی از روستاهای شهرستان سراوان در تردد بودند شناسایی و  تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سرانجام با قرار گرفتن اعضای باند در منطقه کمین، تکاوران پلیس با آنها درگیر شدند.

وی بیان داشت: در این درگیری مسلحانه که ساعتی طول کشید با آتش پر حجم تکاوران پلیس، یکی از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و در بازرسی از خودروها 832 کیلو و 180 گرم تریاک، 4قبضه اسلحه کلاش، ۱۶ عدد خشاب حاوی401فشنگ جنگی، یک قبضه کلت  به همراه یک تیغه خشاب،۴۲فشنگ 9 میلی متری، یک دستگاه تلفن ماهواره ای کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در ادامه این عملیات خودرو دیگر قاچاقچیان که به سمت شهرستان سیب و سوران متواری شده بود در محدوده پسکوه توسط تکاوران پلیس شناسایی و طی یک درگیری مسلحانه، سوداگران مرگ زمین گیر شدند.

سردار قنبری تصریح کرد: در این رابطه 2 عضو دیگر این باند به هلاکت رسید و در بازرسی از خودرو وانت 388 کیلو و 575 گرم تریاک ،25 کیلو و 17 گرم حشیش و 2 قبضه اسلحه کلاش به همراه ۶ تیغه خشاب حاوی ۵۴ فشنگ جنگی کشف شد.

سردار قنبری با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان و سیب و سوران در کشف این محموله سنگین مواد مخدر خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر