نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/12    9:26:0     کد خبر : 297016     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136دستگیری سارق حرفه ای در میاندوآب


گروه استان ها - آذربایجان غربی – فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار محتویات داخل خودرو و اعتراف به 20 فقره سرقت، در شهرستان میاندوآب، خبر داد.

 

سردار "مسعود خرم نیا" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در "میاندوآب"، به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

وي در ادامه با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه حین سرقت دستگیر کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار می باشد.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به 20 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان های مهاباد و میاندوآب معترف شد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه مکشوفه از سارق یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر