نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/12    15:19:0     کد خبر : 297080     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/12      15:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170تصادف 3 خودرو با 2 کشته و 3 مجروح


گروه استان ها_اصفهان_رئیس پلیس راه استان از برخورد 3 خودرو سبک در کمر بندی جنوبی " نجف آباد "و فوت 2 نفر و مجروح شدن 3 فرد دیگر خبر داد.

 

سرهنگ "حسین پور قیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد 3 دستگاه خودرو سبک در کمر بندی جنوبی" نجف آباد "، بلافاصله گشت پلیس راه " نجف آباد" به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: دراین حادثه رانندگی 2 سواری پراید و یک سواری دوو با یکدیگر برخورد کرده بودند که متاسفانه راننده و یکی از سرنشینان خودرو پراید در دم فوت و 3 سرنشین دیگر آن نیز به شدت مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده ای پلیس راه، عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده پرایدی بوده که سرنشینان آن فوت و مجروح شدند، اعلام شده است.

رئیس پلیس راه اصفهان در پایان به رانندگان توصیه کرد: رانندگان در هنگام رانندگی، رعایت سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرار داده و همواره به دور از هرگونه عجله و شتاب، در بستر یک رانندگی قانونمند، فرهنگ ترافیکی خود را به نمایش بگذارند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر