نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/15    10:24:0     کد خبر : 297219     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/15      10:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118کشف بيش از 22 هزار عدد قرص غیرمجاز


گروه استان ها –خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان سرخس از کشف 22 هزار و 300 عدد قرص غيرمجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" احمدعلي دماوندي" در تشریح این خبر گفت: در پي کسب خبري مبني بر اينکه افرادي سودجو در شهرستان سرخس در امر تهيه و توزيع دارو غيرمجاز فعاليت دارند، رسيدگي به موضوع در دستورکار كارآگاهان پليس آگاهي این فرماندهی قرار گرفت.

وي گفت: پس از بررسي هاي لازم و انجام اقدامات اطلاعاتي در نهايت یک انبار در این زمینه در سطح شهر شناسايي و ماموران پس از هماهنگي با مقام قضائي به محل موردنظر اعزام شدند.

سرهنگ دماوندي با بيان اينکه در بازرسي از انبار موردنظر، 22 هزار و 300 عدد قرص غيرمجاز كه قصد انتقال برون مرزي را داشتند کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش تقريبي اقلام دارويي مکشوفه 300 ميليون ريال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان سرخس با اشاره به دستگیری 5 متهم و توقیف 3 دستگاه خودرو سواری در این زمینه، تصريح کرد: متهمان دستگیرشده پس از تشکيل پرونده مقدماتی به مراجع قضائي معرفي شدند.

شایان ذکر است، سامانه 110 پل ارتباطي مردم با پليس بوده و مردم با مشاهده هرگونه فعاليت مشکوک و غيرمجاز مراتب را بلافاصله به پليس اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر