نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/20    10:33:0     کد خبر : 297431     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:98کشف 160 تن قاچاق در پایانه مرزی چذابه


گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان خوزستان از توقيف 2 کاميون باري و کشف 160 تن پودر سنگ آهن قاچاق در پايانه مرزي چذابه خبر داد.

 

سردار "لطفعلي پاکباز" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: روز گذشته ماموران هنگ مرزي دشت آزادگان در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حين کنترل خودروهاي باري در بارانداز پايانه مرزي چذابه، 2 دستگاه کاميون باري حامل کالاي قاچاق را شناسايي و متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسي از اين کاميون‌ها، 160 تن پودر سنگ آهن که بدون مجوز و قاچاق با هدف خروج از کشور بارگيري شده بود، را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به دستگيري 2 متهم و توقیف 2 دستگاه کامیون در این رابطه تصريح کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 2 ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد کردند که پس از تشکيل پرونده اوليه به همراه متهمان به مراجع ذي صلاح تحويل داده شدند.

سردار پاکباز با بيان اينکه عملکرد قاچاقچيان مغاير با اقتصاد مقاومتي بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلي را مورد هدف قرار مي دهد، خاطرنشان کرد: تلاش مرزبانان براي مبارزه با اخلال گران اقتصادي با قوت ادامه دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر