نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/20    12:16:0     کد خبر : 297454     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/20      12:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:75مردم و مسئولان همواره پشتیبان ناجا هستند/ اقدامات فرهنگی و اجتماعی پلیس، گامی موثر در کاهش جرایم و آسیب ها


گروه استان ها- گلستان- نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم و مسئولان همواره پشتیبان فرزندان خود در ناجا هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "حسینی شاهرودی" در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان، ضمن تبریک عید سعید قربان، امنیت و آرامش جامعه را بسیار مهم دانست و گفت: امروز مردم و مسئولان کشور از عملکرد ناجا در برقراری نظم و امنیت رضایت دارند.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی پلیس در راستای کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی تصریح کرد: پلیس در نظام مقدس اسلامی اخلاق مدار و جامعه محور است و علاوه بر اقدامات انتظامی، برنامه های فرهنگی و آموزشی خوبی را در راستای افزایش سطح آگاهی شهروندان اجرا می کند که آثار آن در بین مردم خصوصا جوانان دیده می شود.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه ناجا سازمانی سرنوشت ساز در کشور است، خاطرنشان کرد: در میان انبوه هجمه ها و فضا سازی های دشمنان علیه پلیس، نیروهای خدوم ناجا خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی برای دفاع از امنیت مردم تلاش می کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی با حمایت از عملکرد پلیس در برخورد با هنجارشکنان گفت: دشمنان نظام بدانند مردم و مسئولان همواره پشتیبان فرزندان خود در نیروی انتظامی بوده و اجازه نمی دهند عده ای قانون شکن اقتدار پلیس را خدشه دار کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی، بیان کرد: خدمت به مردم عبادت بزرگی است که نصیب ماموران پلیس شده، لذا باید فرصت را غنیمت شمرد و با نیت خالصانه برای حفظ امنیت پایدار جامعه و آرامش شهروندان تلاش کرد.

در ادامه این دیدار سردار "روح الامین قاسمی" ضمن ارائه گزارشی از اقدامات پلیس استان در راستای برقراری نظم و امنیت گفت: رضایت مردم، بزرگترین پشتوانه و سرمایه ای عظیم برای نیروی انتظامی است لذا باید با تلاش مضاعف و حضور فعال در سطح جامعه اعتماد مردم را بیش از گذشته جلب کنیم.

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه تامین امنیت جامعه و مقابله با هنجارشکنان تنها وظیفه یک سازمان نیست، افزود: امنیت، حوزه بسیار مهمی است که برای تامین آن تعامل و همکاری همه دستگاه های متولی و مشارکت شهروندان ضروریست.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به استفاده از همه ظرفیت های موجود در استان به منظور خدمت رسانی بهتر به مردم تصریح کرد: اولویت های ناجا مشخص است و تلاش می کنیم با یک برنامه ریزی هدفمند و منسجم برای دستیابی به آنها و خدمت بهتر به مردم اقدام کنیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر