نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/22    16:4:0     کد خبر : 297529     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/22      16:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:301توقيف كاميون حامل محموله قاچاق میلیاردی در دلیجان


گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از توقيف کامیون حامل محموله میلیاردی کالای قاچاق در شهرستان دلیجان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسن مفخمی شهرستانی"در تشريح اين خبر گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي مبارزه با تکالای قاچاق، مأموران پلیس شهرستان دلیجان از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان مطلع و بلافاصله برنامه ريزي لازم برای شناسایی و توقيف خودرو آغاز کردند.

وی افزود: ماموران انتظامي دلیجان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند خودرو مورد نظر را  در يكي از محورهاي مواصلاتي منتهی به این شهر شناسایی  و در عملیاتی، آن را متوقف کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسي از کامیون توقیفی، 61 طاقه پارچه  و80 هزار عدد زیپ شلوار خارجی قاچاق کشف شد که ارزش آن از سوی کارشناسان 3 میلیارد ریال برآورد شده است.

 فرمانده انتظامي استان مرکزی با اشاره به حمل محموله قاچاق توقیفی از یکی از استان های جنوبی به مقصد تهران، خاطرنشان کرد: در اين عمليات یک نفر دستگیر و  پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائی معرفي شد.*

 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر