نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/23    15:39:0     کد خبر : 297576     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/23      15:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:561توجه به موضوعات معیشتی و رفاهی کارکنان پلیس دغدغه‌ مسئولان ناجاست


گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: توجه به موضوعات فرهنگی، معیشتی و برنامه های مربوط به روحیه و رفاه کارکنان از دغدغه های مسئولان ناجاست تا از این طریق بتوانیم سلامت کارکنان و خانواده های آن ها را در ابعاد مختلف ارتقا دهیم.

 

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلی نوری‌نژاد" در مراسم افتتاحیه پروژه رفاهی-آموزشی استخر غدیر فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: با توجه به حجم کاری زیاد و مأموریت های متنوع و متعددی که برای کارکنان ناجا تعریف شده بدیهی است که ارتقای روحیه و افزایش سطح سلامت جسمی، ذهنی و روحی پلیس در انجام هرچه بهتر مأموریت ها نقش موثری دارد.  

وی افزود: با ارائه هرچه بیشتر خدمات رفاهی به خانواده بزرگ نیروی انتظامی، بازخورد مستقیم آن را در ارتقای سطح کمی و کیفی خدمت به مردم شریف و افزایش ضریب امنیت شاهد خواهیم بود.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: توجه به موضوعات فرهنگی، معیشتی و برنامه های مربوط به روحیه و رفاه کارکنان از دغدغه های مسئولان ناجاست تا از این طریق بتوانیم سلامت کارکنان و خانواده های آن ها را در ابعاد مختلف ارتقاء ببخشیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: خوشبختانه این پروژه که در ساخت آن از توان نیروهای متخصص درون سازمانی بهره گیری شده با کیفیت بسیار بالایی احداث و در اختیار کارکنان ناجا و مردم شریف شهرستان زاهدان قرار گرفته است.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر