نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/24    11:34:0     کد خبر : 297597     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/24      11:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260پیام برگزاری مسابقات گشت جاده ای 2019؛ صلح و دوستی و مقاومت در برابر زورگویان/ کسب رتبه نخست توسط پلیس ایران/ اعلام آمادگی ایران برای برگزاری مسابقات بین ارتش های کشورهای جهان


گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پیام برگزاری مسابقات گشت جاده ای 2019؛ صلح و دوستی و مقاومت در برابر زورگویان است از کسب رتبه نخست توسط پلیس ایران جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  سردار "حسین اشتری" در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی گشت جاده ای 2019 به میزبانی نیروی انتظامی، اظهار داشت: این مسابقات از تاریخ 19 تا 24 مردادماه جاری در تهران با حضور 6 کشور برگزار شد.

وی تصریح کرد: براساس اهداف و پیش بینی های که از قبل در نظر گرفته شده بود بحمدالله تمام برنامه ها به خوبی برگزار و مورد استقبال تیم های شرکت کننده از کشورهای مهمان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: تیم پلیس ایران در مجموع توانست رتبه نخست را کسب کند و بعد از آن تیم های روسیه دوم و ازبکستان سوم شدند.

وی خاطر نشان کرد: همه اعضای تیم های شرکت کننده اذعان داشتند مسابقات با نظم و برنامه مناسب برگزار شد؛ در این مسابقات سعی شد تا تمام تجهیزات مانند سلاح و خودرو از تولیدات داخل مورد استفاده قرار بگیرد.  

سردار اشتری با اشاره به اینکه پیام جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات "صلح و دوستی و مقاومت در برابر زورگویان" است، گفت: پلیس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است آمادگی کامل برای میزبانی از مسابقات را دارد؛ در این دوره با میزبانی خوبی که صورت گرفت، ثابت کردیم جمهوری اسلامی ایران می تواند میزبان خوبی برای برگزای این مسابقات باشد.  

این مقام عالی انتظامی یادآور شد: ستاد کل نیروهای مسلح متولی اصلی برگزاری مسابقات بین المللی است و به طور حتم در برگزاری مسابقات تأثیر بسزایی دارد.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان از اینکه جمهوری اسلامی ایران، میزبان این مسابقات است بسیار خرسند هستند و مایلند این میزبانی ادامه داشته باشد.

سردار اشتری گفت: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در سطح جهان توانسته پیشرفت های بسیار خوبی کسب کند برهمین اساس به تبادل تجربیات و دانش با پلیس کشورهای مختلف ادامه می دهد.

فرمانده ناجا گفت: امیدواریم برگزاری این مسابقات به استحکام روابط و برقراری ارتباط بیشتر منجر شود. *


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر