نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/26    14:33:0     کد خبر : 297658     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      14:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137توقیف محموله 3 میلیاردی کالای قاچاق در سرخه


گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه تریلی حامل انواع کالای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان سرخه خبر داد.

 

 

سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سرخه در ادامه برنامه های پیشگیرانه و کنترلی خود یک دستگاه تریلی را در محور بین المللی تهران_مشهد جهت بررسی های بیشتر متوقف می کنند.

وی به بررسی های اولیه و عدم ارائه هرگونه مدرک و یا سند قانونی توسط راننده میانسال اشاره کرد و گفت: پلیس در مرحله نهایی از این خودرو مقدار قابل توجهی از انواع کالای قاچاق همانند ادکلن، قهوه، آدامس خارجی و مواد غذایی دیگر کشف کرد.

سرهنگ حسنی ارزش ریالی این محموله را برابر نظر کارشناسان 3 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این بار به مقصد استان خراسان رضوی در حرکت بود.

 فرمانده انتظامی استان سمنان از تکمیل پرونده و معرفی فرد متخلف به مرجع ذیصلاح خبر داد و گفت: پلیس برای تحقق سیاست های کلان و تنظیم اقتصاد کشور همچنان با شدت بیشتری با این پدیده مخرب مقابله خواهد کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر