نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/26    14:37:0     کد خبر : 297660     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:359دستگیری اعضای باند سارقان حرفه ای در شیراز


گروه استان‌ها- فارس- جانشين فرماندهي انتظامی شیراز از شناسایی و دستگیری اعضای باند 7 نفره سارقان حرفه ای و كشف 23 خودرو مسروقه در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ "فرشيد زينلي" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان این خبر گفت: در پی افزایش سرقت های خودرو در مناطق مختلف شهر شیراز، تیم ویژه ای از ماموران پلیس تشکیل و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و تخصصی و گشت زنی نامحسوس و هدفمند اعضای باند 7 نفره سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در يك عملیات ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ "زينلي" با بيان اينكه متهمان در بازجويي فني و تخصصي به 23 فقره سرقت خودرو اقرار كردند، خاطر نشان كرد: اين سارقان حرفه اي تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اظهار کرد: شهروندان با رعايت اصول ايمني و توجه به هشدارهاي پيشگيري، پليس را در كاهش وقوع سرقت ياري كنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر