نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/26    14:48:0     کد خبر : 297668     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/26      14:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:330کشف پارچه های سرقتی در پشت بام مغازه


گروه استان ها – تهران بزرگ- سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری سارق مغازه پارچه فروشی با 21 فقره سرقت خبر داد و گفت: پارچه های سرقتی در پشت بام مغازه کشف شد.

 

سرهنگ "دوست علی جلیلیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت از مغازه های محدوده بازار ، تعداد گشت زنی های هدفمند افزایش داده شد تا اینکه ساعت 5 و 30 دقیقه روز گذشته بیست و پنجم مرداد ماه ماموران کلانتری 113 بازار هنگام گشت زنی در محدوده بازار ، متوجه تخریب قفل در ورودی مغازه ای که به نظر می رسید مغازه پارچه فروشی باشد، شدند.

وی بیان داشت: بلافاصله تیم گشت کلانتری منطقه را تحت کنترل خود در آورده و مشاهده کردند که سارقی در داخل مغازه در حال تردد و رفت و آمد است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با دیدن ماموران از داخل مغازه به سمت پشت بام مغازه قصد متواری شدن داشت که در یک عملیات پلیسی دستگیر و در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

سرهنگ جلیلیان عنوان داشت: بعد از دستگیری سارق، تحقیقات پلیسی مبنی بر وقوع سرقت آغاز که در این تحقیقات پلیسی به دست آمد که سارق 15 طاقه پارچه را به پشت بام مغازه منتقل کرده است.

سرکلانتر هفتم افزود: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل و در کلانتری به 21 فقره سرقت از مغازه های اطراف بازار اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم 35ساله و به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد، گفت: تحقیق از متهم و شناسایی مال باختگان ادامه دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر