نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/27    14:52:0     کد خبر : 297690     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/27      14:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:63رهايي گروگان 30 ساله در "ایرانشهر"


گروه استان‌ها- سیستان و بلوچستان- با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، جوان 30 ساله ایرانشهری از چنگال آدم ربایان رها شد.

سردار " محمد قنبری " فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این عملیات گفت: ساعت 01:10 بامداد دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در شهرستان ایرانشهر بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهي وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شدجوانی 30 ساله توسط سرنشینان مسلح یک خودروی پژو 405 در یکی از خیابان های ایرانشهر ربوده شده است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از یک سری تحقیقات میدانی با استفاده از شیوه های نوین پلیسی تحقیقات گسترده ای را آغاز و هویت آدم ربایان را شناسایی و بلافاصله اقدامات خود را برای دستگیری آنها آغاز کردند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: آدم‌ربایان که شناسایی شده و عرصه را بر خود تنگ دیده بودند، فرد ربوده شده را ظهر روز گذشته در خیابان "اسدآباد" این شهرستان رهاکرده و از محل متواری شدند.

سردار قنبری با اشاره به اینکه علت آدم ربایی اختلافات مالی بوده است خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر