نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/19    13:43:0     کد خبر : 297720     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/19      13:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:10طرح همیاران پلیس یک طرح موفق و اثرگذار بود


گروه استان ها-کرمان- معاون آموزش ابتدائی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح همیاران پلیس در حوزه فرهنگ سازی و ترویج خرده فرهنگ های مرتبط با نظم و امنیت ترافیکی موفق عمل کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "رضوان حکیم زاده" در همایش پلیس استان کرمان و آموزش و پرورش، گفت: تعامل مجموعه انتظامی با این اداره در حد مطلوبی بوده است.

وی افزود: مجموعه آموزش و پرورش با بیش از40 میلیون نفر از اقشار مهم جامعه ارتباط مستمر دارد که این یک ظرفیت بسیار خوب جهت فرهنگ سازی است.

وی بیان کرد: در این میان دوره پیش دبستانی و دبستان مهمترین دوره تحصیلی برای نهادینه کردن ارزش ها و اصول مهم زندگی اجتماعی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

حکیم زاده خاطرنشان کرد: اجرای طرح همیاران پلیس از سوی نیروی انتظامی در مدارس برای این قشر یک اقدام بسیار خوب و اثربخش بود که لازم است در ابعاد وسیع تری استمرار یابد.

وی اظهار داشت: قطعا برای همه پیش آمده که از سوی فرزندان نوجوان، هنگام رانندگی از برخی رفتارها منع شده اید که قطعا این تاثیر موفق این طرح در فرهنگ سازی را نشان می دهد.

حکیم زاده یادآور شد: اعتقاد داریم نظمی که به واسطه فرهنگ سازی ایجاد شود یک نظم و امنیت پایدار خواهد بود که در این رابطه ناجا با تقلیل آسیب ها می تواند روند تربیت و فرهنگ سازی ها را تسهیل کند.

معاون آموزش ابتدائی وزارت آموزش و پرورش با قدردانی از تعامل خوب پلیس و آموزش و پرورش استان کرمان، تصریح کرد: در این میان باید جای خالی مشاوران مدارس نیز پر شود تا با هم افزائی سایر ادارات بتوانیم برنامه های تربیتی خوب و اثربخشی را پی ریزی و اجرا کنیم.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر