نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/28    13:31:0     کد خبر : 297754     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      13:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:230اقدام به موقع کاربر 110، خانواده ای را از مرگ نجات داد


گروه استان ها – لرستان – اقدام سریع و به موقع اپراتور مرکز فوریت های پلیسی 110 ، جان خانواده ای را از مرگ حتمی نجات داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حاجي محمد مهديان نسب" گفت: کودک خردسالی ضمن تماس با پلیس 110 با لحنی مضطرب اعلام کرد "ما تصادف کرده ایم" و بدون دادن اطلاعات لازم تلفن را قطع می کند.

وی ادامه داد: اپراتور هوشمند پلیس به وخامت وضعیت پی برده و با بکارگیری تکنیک های خاص پلیسی، محل تصادف را شناسایی می کند که بدون فوت وقت نیروهای انتظامی برای نجات جان مصدومان به محل اعزام می شوند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: اپراتور مجرب 110 در اقدامی دیگر ضمن تماس با مرکز فوریت های پزشکی 115 با اشاره به واژگونی خودرو سواری از گرفتار شدن سرنشینان در درون خودرو خبرداد که در کمترین زمان ممکن تيم هاي امدادي نیز در صحنه حاضر مي شوند.

سردار مهديان نسب ادامه داد: در این حادثه، يك دستگاه خودرو سواري در جاده پرت و کم رفت و آمد در حوالی شهرستان دلفان واژگون شد که سرنشینان آن شامل یک زوج به همراه فرزندشان به علت مجروحیت و نیز قفل شدن درهای خودرو توانایی بیرون آمدن و نجات خود را نداشتند.

وي ادامه داد: با تلاش نیروهای انتظامی و امدادی، مصدومان به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند که در پیگیری های بعدی مشخص شد وضعیت جسمانی آنان رضایت بخش مي باشد.

فرمانده انتظامي استان لرستان در پایان با بیان اینکه اپراتورهای پلیس 110 از نیروهای آموزش دیده و متخصص پلیس هستند به شهروندان توصیه کرد: در صورت داشتن هرگونه نیاز پلیسی با مرکز فوریت های 110 تماس بگیرند .*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر