نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/28    14:49:0     کد خبر : 297759     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:332کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق در اصفهان


گروه استان ها_اصفهان_سرپرست پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از کشف 2 محموله بادام و پودر کاکائو خارجي قاچاق در شهر اصفهان خبر داد.

 

سرهنگ "حسين ترکيان" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي اصفهان در ادامه بازرسي هاي خود از انبارها، از دپوي 2 محموله کالاي خارجي قاچاق در يکي از انبارهاي سطح شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: کارآگاهان پس از کسب مجوز قضائی، در بازرسی از انبارهای مذکور، 20 کيسه 45 کيلویي حاوي 900 کيلو بادام درختي و 16 کيسه 25 کيلویی حاوي 400 کيلو پودر کاکائو که همگي فاقد هرگونه مدارک گمرکي و به صورت قاچاق وارد شده بود را کشف کردند.

سرهنگ ترکيان عنوان کرد: ارزش محموله هاي کشف شده در اين عمليات برابر اعلام کارشناسان مربوطه يک ميليارد و 200 ميليون ريال است که پس از طي مراحل قانوني به اداره اموال تمليکي استان تحويل داده شدند.

رئیس پليس آگاهي اصفهان از دستگيري 2 فرد متخلف در اين رابطه خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکيل پرونده برای اقدامات قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر