نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/28    15:20:0     کد خبر : 297762     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      15:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:319بازتعريف فرايندها و روش ها، لازمه دوري جستن از روزمرگي و ارتقاء ‌كيفي ماموريت هاست


گروه استان ها- مركزي- رئيس پليس راه كشور، باز تعريف فرايندها و روش ها را لازمه دوري جستن از روزمرگي و ارتقاء‌ كيفي ماموريت ها دانست.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "سید تیمور حسینی" در جمع كاركنان پليس راه و راهور استان مركزي، توسعه خدمات رساني مطلوب به شهروندان را يكي از تكاليف مهم كاركنان پليس در حوزه ارتقاء امنيت ترافيكي خواند و گفت: يكي از مهم ترين راهبردهاي ناجا در حوزه ترافيكي، اثربخشي اقدامات و بهره گيري صحيح و هدفمند از ظرفيت ها و تلاش هاي كاركنان است.

اين مقام ارشد انتظامی با تاكيد بر باز تعريف فرايندها و روش هاي اجرايي در انجام ماموريت هاي پليس راه و راهور، تصريح كرد: اين شاخصه يكي از ضروريات بسيار مهم در ارتقاء‌ كيفي ماموريت ها و توسعه خدمات رساني به شهروندان است.

سردار حسيني، تعهد سازماني، اخلاق مداري و دينداري كاركنان پليس را به عنوان مولفه هايي بسيار مهم در انجام جهادي مسئوليت ها عنوان كرد و گفت:كاهش صدمات ناشي از سوانح و تلاش براي نجات جان انسان ها و مرتفع سازي پيامدهاي منفي ناشي از سوانح رانندگي، ثوابي اخروي به همراه داشته و بايستي با عزمي جمعي در تحقق منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در كاهش سوانح رانندگي همت و تلاش داشته باشيم.

وی بیان کرد: با نگاه مدیریتی توانمند و مسئولیت پذیر می توان در جهت رفع مشکلات، گام های مثبت و ارزنده ای را برداشت و ضروري است برای رفع آن، تمام هم و غم خود را بکار ببندیم.

رئیس پلیس راه کشور ، وظيفه كاركنان پلیس راه و راهور را بسیار خطیر و سنگين برشمرد و تصریح کرد: بايد با فرصت سازي و برنامه ریزی مطلوب، سرعتی رو به جلو در امنیت سازی و ارتقاء سطح امنیت داشته باشیم.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر