نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/28    15:25:0     کد خبر : 297766     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:583نیروهای مسلح، پیشگام مسیر ولایت هستند/ ابلاغ طرح جامع، مدال افتخار مرزبانی است


گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا، نیروهای مسلح را پیشگام مسیر ولایت دانست و گفت: ابلاغ طرح جامع، مدال افتخار مرزبانی است که وظیفه و مسئولیت مرزبانان را سنگین‌تر می‌کند، باید با اقدام و تلاش مضاعف، به اعتماد مقام معظم رهبری "مدظله العالی" لبیک بگوییم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی" در  جلسه اخوت که با موضوع دهه ولایت، امامت و عید سعید غدیر در ستاد مرزبانی برگزار شد ضمن تبریک این ایام، اظهار کرد: عید سعیدغدیر خم مفهوم ارزشمندی برای مسلمانان و جهانیان دارد که باید به اصل واقعه آن پی‌‌برد.

وی با اشاره به اهمیت عید سعید غدیر خم، افزود: برای پیامبر گرامی اسلام شرایطی فراهم شد تا احکام الهی را اجرا کند و رسالت خود را به سوی تکامل سوق دهد.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه اعیادی همچون سعید غدیر خم و مبعث و همچنین عاشورا و آرمان عمیق انقلاب اسلامی، مسیر بندگی به خداوند را به انسان نشان می‌دهد، بیان کرد: این چهار نشان یک مسیر را دنبال می‌کند و خداوند متعال این گونه مقدر کرده که بهترین مخلوقاتش را به مسیر بندگی خود هدایت کند.

سردار رضایی، یکی از پیام‌های بارز عید غدیر را وحدت دانست و افزود: طبق فرمایشات امام خامنه‌ای "مدظله العالی" که می‌فرمایند؛ «مراقب تهاجم و انحرافات فرهنگی و جنگ نرم باشید و در این موضوع خودتان را غنی کنید»، باید خود را در زمینه فرهنگ، تقویت کنیم تا با دشمنان در خصوص تهاجم فرهنگی به مقابله بپردازیم.

مقام عالی مرزبانی ناجا، نیروهای مسلح را پیشگام مسیر ولایت دانست و بیان کرد: نیروهای مسلح باید مبرا از دیگران باشند و اجرای بصیرت دینی، سیاسی، فرهنگی و اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به تصویب طرح جامع مرزبانی، اظهار کرد: توفیقی شد که با نگاه عمیق فرمانده معظم کل قوا "مدظله العالی"، طرح جامع مرزبانی به تصویب برسد؛ این طرح افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی، نیروهای مسلح و فرماندهی مرزبانی است.

سردار رضایی با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی فرماندهان، مدیران و مرزبانان، گفت: ابلاغ طرح جامع، مدال افتخار مرزبانی است که وظیفه و مسئولیت مرزبانان را سنگین‌تر می‌کند، باید با اقدام و تلاش مضاعف، به اعتماد مقام معظم رهبری "مدظله العالی" لبیک بگوییم.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر