نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/28    15:26:0     کد خبر : 297767     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      15:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:577یک كشته و 4 مصدوم در حادثه واژگونی خودرو پراید


گروه استان ها–خراسان رضوي- در حادثه واژگونی خودروی پراید در کمربندی چناران، یک نفر جان خود را از دست داد و 4 سرنشين مصدوم شدند.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "بهنام اویسی" فرمانده انتظامي شهرستان چناران در تشريح اين خبر گفت:  ساعت 16:15 روز گذشته در پی اعلام یک فقره واژگونی منجر به جرح در کمربندی چناران در محور قوچان به چناران، ماموران کلانتری 11 به همراه عوامل امدادی و پليس راه، به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه، یک دستگاه خودروی پراید که از قوچان به سمت مشهد مقدس در حرکت بود، در شانه خاکی جاده واژگون و 5 سرنشین (3 مرد و 2 زن) مصدوم شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با کمک عوامل امدادی سریعاً مصدومان حادثه به بیمارستان ثامن الائمه چناران منتقل اما متأسفانه یکی از مصدومان مرد بر اثر شدت جراحات وارد  در بیمارستان، فوت می كند.

فرمانده انتظامي شهرستان چناران گفت: کارشناسان پلیس راه، تخطی از سرعت مطمئنه و ناتوانی راننده در کنترل خودرو را علت واژگونی اين وسيله نقليه اعلام کرده اند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر