نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/28    15:37:0     کد خبر : 297769     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/28      15:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:476طرح همیار پلیس اقدامی ارزشمند، ماندگار و اصولی


گروه استان ها-قم-نماینده ولی‌فقیه در استان، اجرای طرح‌هایی مانند همیار پلیس را اقدامی ارزشمند، ماندگار و اصولی دانست و گفت: با اجرای این طرح‌ها می‌توانیم از مشارکت‌های دانش‌آموزان و به دنبال آن عموم مردم در حوزه‌‌های مختلف استفاده کنیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید محمد سعیدی"در نشست قرارگاه 19 دی استان که در سالن جلسات محراب حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(ع) و با حضور فرمانده انتظامی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: هر چند ترویج معنویت و اجرای دستورات الهی، دستوری نمی‌شود اما اگر حاکمان نسبت به موضوع حجاب و عفاف خود را ملزم بدانند، بر اساس وعده‌های خداوند متعال در قرآن کریم، این فرهنگ در میان مردم نیز ترویج خواهد شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قم، اجرای طرح‌هایی همانند همیار پلیس را اقدامی ارزشمند، ماندگار و اصولی دانست و اضافه کرد: با اجرای این طرح‌ها می‌توانیم از مشارکت‌های دانش‌آموزان و به دنبال آن عموم مردم در حوزه‌‌های مختلف استفاده کنیم.

کاهش آمار شرارت‌ها نشان از عملکردها و فرهنگ‌سازی‌های مطلوب است

سردار "عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامی استان قم نیز با اشاره به آمار 5 ماه نخست امسال در حوزه ناهنجاری های اجتماعی، گفت: ناهنجاری ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته که نشان از عملکردها و فرهنگ‌سازی‌های مطلوب در استان قم است.

وی با بیان این که جرایم دانش‌آموزی کاهش قابل توجهی یافته است، اظهار کرد: این کاهش آمار نشان می‌دهد که فعالیت‌های ترویجی و فرهنگی مطلوبی در اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم دنبال شده است.

سردار آقاخانی از دانش‌آموزان به‌عنوان جامعه هدف گروه‌های مروج مصرف مواد مخدر نام برد و تصریح کرد: پلیس آمادگی دارد تا با آموزش و پرورش فعالیت‌های مشترکی را دنبال کند تا اهداف شوم دشمن در این رابطه محقق نشود.

فرمانده انتظامی استان قم از افزایش برخی جرایم در حوزه فضای مجازی یاد کرد و گفت: امروزه فضای مجازی بیشترین تهدیدها را برای دانش‌آموزان به دنبال دارد که مربیان و اساتید نیروی انتظامی می‌توانند با برگزاری کارگاه‌های آموزشی در مدارس آگاه‌سازی این قشر را دنبال کنند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر