نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/30    15:44:0     کد خبر : 297790     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/30      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:770نيروي انتظامي نقطه اميد مردم و مسئولان


گروه استان ها- لرستان – معاون سياسي امنيتي استانداري، نيروي انتظامي را نقطه اميد مردم و مسئولان دانست و گفت : زحمات تلاش هاي پلیس قابل تقدير است .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ،  " محمود ثميني" در جلسه شورای اداري استانداري بيان داشت : لرستان امن ترين استان هاي كشور است و پليس در جهت رفاه و آسايش مردم از هيچ تلاشي فروگذار نكرده و زحمات و تلاش هاي شبانه روزي نيروي انتظامي قابل تقدير است.

وي با بيان اين كه تعامل و همکاري مردم و مسئولان اجازه هيچ گونه ناامني را در اين استان نمي دهد ، نقش نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت اجتماعي را مهم ارزيابي کرد و گفت : امينت موجود در استان امنيتي پايدار است.

به گفته ثمینی، نيروي انتظامي ايجاد کننده امنيت پايدار در جامعه بوده و اين امنيت به مدد تلاش هاي بي وقفه كاركنان خدوم و هميشه بيدار نيروي انتظامي به دست آمده است.

معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان گفت : رسالت نيروي انتظامي، تامين نظم و امنيت است تا بتواند پناهگاهي محكم براي مردم ايجاد كند و در سايه آن، شهروندان احساس آرامش و امنيت داشته باشند.

وي با بيان اين كه همه مأموريت پليس در راستاي نيازهاي مردم و جامعه است گفت : همه مکلفند در استقرار امنيت با پليس همکاري و مشارکت داشته باشند .

معاون سياسي امنيتي استانداري در پايان با قدرداني از تلاش هاي نيروي انتظامي و ديگر دستگاه هاي دخيل در حفظ نظم و امنيت استان، گفت: با وجود تلاش ها و هزينه هاي گزاف دشمنان نظام انقلاب اسلامي، كشور ما هر روز بيش از پيش در عرصه جهاني با عزت و افتخار متجلي مي شود و امنيت ايران اسلامي امروز در منطقه بي نظير است.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر