نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/30    15:53:0     کد خبر : 297795     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/30      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214اعتراف به 23 فقره سرقت در گلستان


گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق سابقه دار و اعتراف وی به 23 فقره انواع سرقت در شهرستان بندرگز خبر داد.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع چندین فقره انواع سرقت در بندرگز و با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامي شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات تخصصی و بررسی شیوه سرقت ها موفق شدند، متهم سابقه داری را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار قاسمی تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد که پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار به 23 فقره انواع سرقت از جمله منزل، باغات و مغازه در شهرستان بندرگز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: گلستان محل امنی برای قانون شکنان و مخلان امنیت مردم نیست و پلیس با تمام توان با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر