نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/30    15:57:0     کد خبر : 297797     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/30      15:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:817راکب و ترک نشین موتورسیکلت در برخورد با کامیون جان باختند


گروه استان ها- خراسان جنوبی- رئیس پلیس راه استان از جان باختن راکب و ترک نشین موتورسیکلت بر اثر برخورد با کامیون کشنده در محور"قاین- خواف" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا رضایی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: ساعت 21 و 35 دقیقه شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پليسي 110 مبني بر تصادف موتورسیکلت با کامیون کشنده در محور "قاين- خواف" روبروی روستای"فرخی" بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه، كاميون كشنده با موتور سيكلت طرح هندا به راكبي جوانی 21 ساله و ترك نشينی جوانی 17 ساله اهل و ساكن قاين برخورد کرد اما راکب و ترک نشین موتور به علت نداشتن کلاه ایمنی به شدت مصدوم و به بیمارستان شهدای قاین اعزام شدند.

 رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی با بیان این که علت حادثه در دست بررسی است؛ تصریح کرد: متاسفانه راکب و ترک نشین موتورسیکلت بر اثر شدت جراحات، قبل از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست دادند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر