نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/30    16:2:0     کد خبر : 297803     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/30      16:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:786اشراف اطلاعاتی ، پیش بینی درست و تحلیل دقیق شرایط ،لازمه مدیریت صحیح چالش های ترافیکی


گروه استان ها- شرق استان تهران- رئيس پليس راه كشور، لازمه مدیریت صحیح چالش های ترافیکی را اشراف اطلاعاتی ، پیش بینی درست و تحلیل دقیق شرایط دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "سید تیمور حسینی" در جلسه قرارگاه کاهش تصادفات پلیس راه و راهور شرق استان تهران که با حضور سردار "کیومرث عزیزی" فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان انتظامی استان برگزار شد ضمن تبریک دهه ولایت گفت:يكي از مهم ترين رویکردهای ناجا در حوزه ترافيكي، افزایش کارایی و ارتقاء اثربخشي اقدامات و بهره گيري صحيح و هدفمند از ظرفيت ها و تلاش هاي كاركنان است.

اين مقام ارشد انتظامی با تاكيد بر اینکه پلیس باید در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد افزود: کارکنان پلیس باید همانگونه که در شان مردم است خدمت و بهترین خدمات را برای آسایش شهروندان ارائه کنند.

سردار حسيني استفاده از فرایندهای هوشمند سازی جاده ای را در بحث کاهش سوانح و بحران ترافیک مهم ارزیابی کرد و افزود:كاهش صدمات ناشي از سوانح و تلاش براي نجات جان انسان ها و مرتفع سازي پيامدهاي منفي ناشي از سوانح رانندگي با عزمي جمعي مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالي) است.

وی با اشاره به 3 شاخصه مهم پلیس راه در مدیریت صحیح چالش های ترافیکی  مبنی بر اشراف اطلاعاتی ، پیش بینی درست و تحلیل دقیق شرایط ، بیان کرد: هوشمند سازی محیطی ، افزايش قانون مداري و نهادينه شدن فرهنگ ترافيكي مطلوب در كليه آحاد اجتماعي از جمله برنامه ها و اولويت هاي فرهنگي پليس راه ناجا در ارتقاء ايمني محيط ترافيكي است.

رئیس پلیس راه کشور ، در پایان اظهار امیدواری کرد: با حرکت در مسير اجراي قانون و ايجاد روحيه همبستگي در بين تمام آحاد مردم و دستگاه ها روز به روز شاهد وضعيت بهتر ترافيک در معابر درون و برون شهري به ویژه شرق استان تهران باشیم.

در ادامه سردار "عزیزی" فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تبریک دهه ولایت و امامت با بیان اینکه نیروی انتظامی تعهد دارد با تمام توان در خدمت امنیت مردم باشد خاطر نشان کرد: کارکنان انتظامی شرق استان تهران در کنار راهور تمام تلاش خود را معطوف به کاهش سوانح و به حداقل رسیدن تلفات جاده ای می کنند.

وی با تاکید بر مسئول سازی در حوزه ترافیک افزود: با انجام کار تکرای نمی شود نتیجه متفاوت گرفت و باید رویکرد علمی را در کنار ذهنیت در راستای تحول بکار برد .*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر