نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/31    16:6:0     کد خبر : 297819     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/31      16:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:583آتش سوزی ۱۰ هکتار از مزارع کشاورزی در سیروان


گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامي شهرستان سیروان از آتش سوزی ۱۰ هکتار از مزارع کشاورزی تحت کشت جو در شهر لومار خبر داد.

 
سرهنگ "رضا خورانی"در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبري پليس با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی110 ، ماموران انتظامی شهرستان لومار از وقوع یک فقره  آتش سوزی مزارع کشاورزی تحت کشت جو در محله درویشان تپه (وَرِه مَر) مطلع و بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه گزارش پلیس حاکی از آن است که ۱۰هکتار از مزارع کشاورزی در آتش  سوخت، افزود: با حضور  نیروهای مردمی و یگان های امدادی، زبانه ها و شعله های دمنده آتش بدون خسارت جانی ، خاموش و حریق مهار شد.

وی ادامه داد: آتش سوزی به علت خطای انسانی به وجود آمده که تحقیقات پلیس  در خصوص علل وقوع آتش سوزی در دست بررسی است.

سرهنگ خورانی گفت: متاسفانه امسال  یکی از سالهای پرحادثه را در خصوص آتش سوزی در تابستان را شاهد هستیم .

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان گفت: همه ما باید احساس مسئولیت کرده و هشدارهای امنیتی را رعایت کنیم و جای ملامت دارد که دست رنج یکساله کشاورز زحمت کش به علت بی مباهاتی و سهل انگاری بعضی افراد غیر مسئول خاکستر شود، از این رو در این میان نقش رسانه ها و  خانواده ها برای آگاهسازی و آموزش عمومی بسیار ملموس تر  و کارآمدتر خواهد بود‌.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر