نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/5/31    16:10:0     کد خبر : 297821     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/31      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225اقدام به موقع ماموران پلیس راه اردبیل-مغان در مهار حریق سواری پژو


گروه استان ها –اردبیل- سرپرست پليس راه استان از مهار حريق سواري پژو 206 با اقدام به موقع مأموران پليس راه "اردبيل ـ مغان" خبر داد.

 
سرهنگ "سيد محمد صفوي " در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: ظهر روز گذشته يك دستگاه سواري پژو 206 در 500 متري پاسگاه "اردبيل ـ مغان" به علت نقص فني از قسمت موتور به طور ناگهاني دچار حريق شده و با توجه به ريزش بنزين و پر بودن باك خودرو هر لحظه احتمال آتش سوزي شديد وجود داشت.

وی افزود: مأموران پليس راه "اردبيل ـ‌ مغان" بلافاصله بعد از مشاهده اين صحنه وارد عمل شده و با اقدام به موقع و با بهره مندي از كپسول هاي آتش خاموش كن، حريق را قبل از سرايت به بدنه خودرو مهار و خاموش كردند.

سرپرست پليس راه استان اردبيل با بیان اينكه اين حادثه با هوشمندی و ایثار پلیس هيچگونه خسارت جاني و مالي نداشت؛ گفت: راننده سواری پژو 206 و سایر رانندگان عبوري طي مراجعه حضوري به پليس راه و همچنين تماس با سامانه نظارت همگاني 197 مراتب تشكر و قدرداني خود را از اقدامات خداپسندانه ماموران پليس راه اعلام و اين اقدام را تحسين كردند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر