نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/2    14:57:0     کد خبر : 297853     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278مرگ راکب و ترک نشین موتورسیکلت در برخورد با اتوبوس


گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- برخورد موتورسیکلت با اتوبوس در محور "نیکشهر به ایرانشهر" راکب و ترک نشین آن را به کام مرگ کشاند.

 

سرهنگ"یدالله ستوده"رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، درتشريح جزئيات اين حادثه، گفت: روز گذشته در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر یک فقره تصادف منجر به فوت در محور نیکشهر به ایرانشهر بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه به همراه عوامل امدادی برای بررسي حادثه در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، یک دستگاه موتورسیکلت با 2 سرنشین به شدت با یک دستگاه اتوبوس اسکانیا برخورد کرده اند.

رئيس پليس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: متأسفانه در این حادثه راکب و ترک نشین موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده در دم  جان باختند.

سرهنگ ستوده تصریح کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این حادثه را عدم توانایی راکب موتورسیکلت در کنترل آن به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت فاصله طولی نسبت به اتوبوس اعلام کرده است.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر