نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/2    16:23:0     کد خبر : 297861     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      16:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131رشوه 63 ميليون تومانی هم قاچاقچي را نجات نداد


گروه استان‌ها - تهران بزرگ – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگيري يک قاچاقچي مواد مخدر که برای رهایی از قانون مبلغ 63 میلیون تومان رشوه پیشنهاد داده بود خبر داد.

 

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : با کنترل و تحت نظر قرار دادن يکي از قاچاقچيان سابقه دار مواد مخدر که به تازگي دوران محکوميت خود را سپری کرده و آزاد شده بود، مشخص شد این متهم مجددا اقدام به قاچاق مواد مخدر می کند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با پيگيري‌هاي شبانه‌روزي و مراقبت‌هاي ويژه پليس، سرانجام پرده از اقدامات این متهم برداشته و مشخص شد وي با تهيه يک دستگاه خودرو سواري نسبت به تهيه مقاديري مواد مخدر اقدام و در حال انتقال آن است.

وی افزود: با روشن شدن ابعاد این پرونده تیم های عملیاتی این پلیس در آخرین روزهای مرداد ماه امسال موفق به شناسایی مخفیگاه وی در محدوده جنوب تهران شدند.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: ماموران با کسب مجوز قضائی در بازرسی از محل مورد نظر متهم را به همراه مقادیری مواد مخدر دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت اظهار داشت: متهم که برای رهایی از دست قانون سعی داشت با پیشنهاد رشوه 63 میلیون تومانی از چنگال قانون رهایی یابد به جرم خود افزود.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر