نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/2    17:3:0     کد خبر : 297866     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      17:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91کشف مقادیر زیادی انواع موادمخدر در میانمار


گروه بین الملل- با کشف مقادیر زیادی انواع موادمخدر و پیش ساز در ایالت شرقی میانمار 39 نفر دستگیر شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "شینهوا"؛ به گفته وزیر دفاع میانمار، نیروهای نظامی این کشور توانستند مقادیر زیادی موادمخدر و همچنین مقادیری مواد پیش ساز را در ایالت "شان" کشف و توقیف کنند.

این توقیف توسط ماموران طی عملیاتی محرمانه در دو منطقه که پیش بینی شده بود محل تولید موادمخدر است در روستاهای "نارپو" و "نون پینگ" صورت گرفت.

محموله توقیف شده شامل 4.5 کیلوگرم پودر هروئین، 18.14 کیلوگرم پودر محرک، 81 هزار قرص های محرک، 20 گالن مایع تریاک و دیگر مواد پیش ساز بود. همچنین دستگاه های تولید قرص نیز که در 10 چادر در روستای "نارپو" مستقر شده بود، توقیف شد. همچنین، در مجموع طی این عملیات 39 نفر دستگیر شدند.

در همین حال، 27 کیسه پلی اتیلن پر از قرص های محرک، چهار دستگاه و مواد ساخت قرص و همچنین برخی از مهمات از جمله نارنجک و سایر موارد نیز روز جمعه توسط نیروهای امنیتی در نزدیکی روستای نون پینگ مصادره شد.

از اول ژانویه تا 15 اوت امسال بیش از 217 میلیارد كیات (144.67 میلیون دلار آمریكا) موادمخدر در سراسر میانمار کشف و توقیف شد.


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر