نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/3    9:31:0     کد خبر : 297886     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      9:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138توقیف شناور حامل 150 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های میناب


گروه ناجا ـ فرمانده درياباني استان هرمزگان از توقيف يک لنج و کشف 150 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در آب‌هاي داخلي شهرستان ميناب خبر داد.

 

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اين خبر، اظهار کرد: مرزبانان پايگاه درياباني ميناب با اشراف اطلاعاتي متوجه شدند قاچاقچيان در حال انتقال مقاديري قابل توجهی سوخت به وسيله يک موتورلنج به خارج از مرزهاي دريايي كشور هستند.

وی افزود: دريابانان با به کارگيري تدابير لازم، شناور مورد نظر را مشاهده و پس از تعقيب و گریز در دریا، موفق به توقیف شناور مذکور شدند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 7 سودجو و توقیف شناور، تصریح کرد: دريابانان در بازرسي از شناور، موفق به کشف 150 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل شدند.

سرهنگ دهکی با قدردانی از تلاش شبانه روزی دریابانان، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ريالي محموله كشف شده را 10 ميليارد و 650 ميليون ريال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده به همراه متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر