نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/2    10:4:0     کد خبر : 297889     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      10:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:44آتش سوزی مراتع در خداآفرین مهار شد


گروه استان ها-آذربایجان شرقی-فرمانده انتظامی شهرستان خداآفرین از آتش سوزی مراتع و جنگل های مرزی و از بین رفتن حدود 300 هکتار از پوشش گیاهی مشجر ، نیمه مشجر و بوته زارها در ارتفاعات ارسباران خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "حسن نعلبندی زاده" در تشریح این خبر گفت: آتشی که بر دل جنگل های ارسباران افتاده بود پس از 4 روز شعله ور شدن، سرانجام با همت و تلاش بی وقفه مجاهدان فی سبیل الله از جمله نیروهای انتظامی و مرزبانی ، فرمانداری ، منطقه آزاد ، هلال احمر ، سپاه ، نیروی مردمی و ... با استفاده از امکانات اطفاء حریق همچون آبپاشی 3 فروند بالگرد بدون هیچ گونه خسارت جانی مهار شد.

وی بیان داشت: با توجه به وزش شدید باد که موجب تشدید و دامن زدن به آتش سوزی شده بود حدود 300 هکتار از مراتع مشجر، نیمه مشجر، پوشش گیاهی و بوته زارها در این آتش سوزی از بین رفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان خدا آفرین با اشاره بر لزوم اقدامات پیشگیرانه در راستای آتش سوزی به ویژه در مراتع و جنگل ها افزود: علت وقوع این حادثه توسط ماموران در حال بررسی است.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر