نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/3    13:35:0     کد خبر : 297912     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111



توقیف ۲۷ کامیون حامل 600 میلیارد ریال کالای قاچاق در تهران


گروه استان ها- تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت از کشف بیش از 60 میلیارد تومان کالای قاچاق توسط پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" با اعلام این خبر، اظهارداشت: در عملیات شب گذشته پلیس امنیت اقتصادی تهران بالغ بر ۲۷ کامیون حامل کالای قاچاق که اغلب از جنوب و غرب کشور وارد پایتخت شده بودند، توقیف شدند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها مقادیر زیادی پارچه ، ظروف بلور و کریستال و لوازم جانبی تلفن همراه قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این عملیات ۷۳۳ دستگاه ماینر که برای تولید بیت کوین است نیز کشف شد، تصریح کرد: ارزش ریالی کل کشفیات نیز از سوی کارشناسان 600 میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه قرار است اموال مکشوفه به گمرک تحویل داده شود، خاطرنشان کرد: ۴ متهم اصلی در این عملیات دستگیر و تحویل مراجع مسئول شدند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت مدت مشابه سال قبل، با افزایش 82 درصدی کشفیات پارچه قاچاق مواجه بوده ایم، تصریح کرد: در این بازه زمانی کشفیات کالای قاچاق نیز 70 درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه در این مدت بالغ بر 148 میلیارد تومان از سوی کارشناسان برآورد شده است.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر