نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/3    14:52:0     کد خبر : 297914     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      14:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:512برگزاری هفتمین دوره مسابقات سراسری فوتسال کارکنان ناجا در تبریز


گروه استان ها _ آذربایجان شرقی _ رئیس هیئت فوتبال ناجا از برگزاری هفتمین دوره مسابقات سراسری فوتسال کارکنان ناجا در تبریز خبرداد.

سردار"رحمت اله محمدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،در تشریح این خبر اظهار داشت: هفتمین دوره از مسابقات سراسری فوتسال کارکنان نیروی انتظامی از 3 شهریور ماه به میزبانی آموزشگاه علمی تخصصی ولیعصر (عج) تبریز برگزار و تا 6 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات 33 تیم از فرماندهی انتظامی استان ها و یگان های مستقل ناجا شرکت کردند، هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقاء توان و آمادگی پلیس در اجرای بهتر ماموریت های محوله و همچنین ایجاد شور، نشاط و تقویت روحیه وحدت و همکاری در بین کارکنان نیروی انتظامی عنوان کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تقویت روحیه و افزایش توان و آمادگی کارکنان ناجا برای موفقیت در اجرای ماموریت های پلیسی، گفت: درصدد هستیم این مسابقات را هرساله برگزار کرده و از این طریق استعدادهای فوتسال ناجا را کشف کنیم تا در قالب تیم ناجا برای مسابقات فوتسال نیروهای مسلح که امسال در هفته دفاع مقدس در خرمشهر برگزار می شود، شرکت کنند.

این مقام ارشد انتظامی از تلاش ها و زحمات سردار "عبدی" فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی و سرهنگ "شاهبازی" فرمانده آموزشگاه علمی تخصصی ولی عصر(عج) تبریز در هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات تقدیر و تشکر کرد.

رئیس هیئت فوتبال ناجا ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات سردار "عبدی" فرمانده انتظامی استان آذربایجان و نیز سرهنگ"شاهبازی"فرمانده آموزشگاه علمی تخصصی ولی عصر(عج) تبریز برای هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات،گفت: آذربایجان شرقی دارای مردمی غیور، میهمان نواز و با فرهنگ است و یکی از اهداف ما از برگزاری مسابقات این است که شرکت کنندگان علاوه بر رقابت ورزشی با جاذبه های فرهنگی، هنری و گردشگری شهر تبریز "شهر اولین ها" آشنا شوند که مطمئناً این سفر برای آنها با خاطراتی خوش و شیرین همراه خواهد بود.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر