نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/3    14:56:0     کد خبر : 297916     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      14:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314كشف انبار دپوی شیرخشک و خوراک دام قاچاق در چابهار


گروه استان ها- سيستان و بلوچستان-معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان، از کشف انبار دپوی شیرخشک و خوراک دام قاچاق به ارزش 18میلیارد ريال در چابهار خبر داد.

سردار "غلامرضا جعفری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر، گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان "چابهار" با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز یک سری تحقیقات میدانی، انباری را در منطقه آزاد چابهار که محل دپوی مقادیری زیادی شیر خشک و خوراک دام قاچاق بود، شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت به انبار مذکور اعزام و در بازرسی از آن مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل 42 تن و 875 کیلو شیر خشک و 15 تن و 750 کیلو سبوس دامی که فاقد هرگونه مجوز گمرکی بود، کشف کردند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به متواری بودن فرد خاطی، گفت: ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه از سوی کارشناسان 18 میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: از آنجايي که پديده شوم قاچاق کالا يكي از مهمترين عوامل ايجاد مشكلات اقتصادي در جامعه محسوب مي شود پلیس به عنوان حافظ منافع مردم با قاطعيت تمام با افرادي که بخواهند با واردات کالاي قاچاق به اقتصاد کشور ضربه وارد کند، برخورد خواهد کرد.

 سردار جعفری در پایان از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود را در خصوص قاچاقچیان کالا و مخلان نظام اقتصادی را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر