نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/3    14:59:0     کد خبر : 297918     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:135محموله 60 میلیاردی کالای قاچاق در ماهشهر توقیف شد


گروه استان ها- خوزستان – فرمانده انتظامی استان از كشف 60 ميليارد ريال محموله كالاي قاچاق درشهرستان ماهشهر خبر داد.

 

سردار" حیدر عباس زاده" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران مبارزه با كالاي قاچاق شهرستان ماهشهر با کار اطلاعاتی و رصد و كنترل دقيق محورهای مواصلاتی "هنديجان- ماهشهر" از تردد يك كاميون و 3 پراید وانت حامل محموله بار قاچاق مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی خودروهای مذکور را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسي از بار خودروها 626 طاقچه پارچه خارجي، یک هزار و 27 ثوب البسه و 2 دستگاه يخچال فريزر فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی را كشف كردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگيري 4 متهم در اين رابطه، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی کالای مکشوفه 60 ميليارد ريال برآورد شده كه متهمان پس از تشكيل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: سودجويان و مخلان اقتصاد داخلي کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتي و کنترل تحرکات، با هرگونه فعاليت سودجويانه قاطعانه برخورد خواهند کرد و برای پاسداري از سرزمين عزيزمان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر