نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/3    15:17:0     کد خبر : 297922     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:146کشف 30 میلیارد ابزار و يراق آلات خارجي قاچاق در استان البرز


گروه استان ها-البرز- ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در بازرسی از یک انبار در جاده کرج - ملارد، 30 میلیارد ریال انواع ابزار و یراق آلات خارجی قاچاق کشف کردند.

سردار "عباسعلی محمدیان" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبرگفت: در اجرای مبارزه باقاچاق کالا و ارز، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز در بازديد از انبارهاي سطح استان، موفق به شناسايي انبار نگهداری ابزار و يراق آلات خارجی قاچاق در جاده کرج - ملارد شدند .

وی افزود: در استعلام صورت گرفته از سامانه جامع انبارها مشخص شد، کالاهای خارجی بدون هیچ گونه اسناد و مجوزهاي گمرکي وارد انبار شده و از آن جا روانه بازار فروش می شوند .

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در بازرسي از انبار مذکور، 86 هزار و 283 عدد انواع ابزار و يراق آلات خارجي و قاچاق کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه بر اساس نظر کارشناسان، ارزش اموال مکشوفه 30 میلیارد ریال برآورد شده است،گفت: طي استعلام کارشناسي از سامانه گمرک، اسناد و مجوزهاي ارائه شده از سوی مالک با کالاها مطابقت نداشت؛ در اين رابطه پرونده ای تشکيل و مالک کالاها به مراجع قضائي معرفي و ليست کالاها تحويل سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليکي استان البرز شد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر