نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/10    15:15:0     کد خبر : 298203     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/10      15:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:834 مصدوم بر اثرانفجار مواد ناریه دردیواندره


گروه استان ها- کردستان-فرمانده انتظامی شهرستان دیواندره ازانفجار و آتش سوزی یک دستگاه خودروی پاترول و مجروح شدن 4 نفر سرنشین آن خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حمید رضایی" در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه خودرو در شهرستان دیواندره، ماموران پلیس این شهرستان به همراه عوامل امدادی بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد، یک دستگاه خودروی پاترول شرکت راه سازی این شهرستان در حال انتقال 4 کارگر بوده که در اثر سهل انگاری و بی احتیاطی یکی از کارگران که حدود 3 کیلوگرم مواد ناریه را در گونی داخل خودرو مذکور گذاشته بود منفجر و موجب آتش سوزی  در خودرو شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دیواندره اظهار داشت: به دلیل عدم توجه به اصول ایمنی و عدم جابه جای ایمن و استاندارد، مواد ناریه در مسیر انتقال منفجر و پاترول دچار اتش سوزی و هر 4 سرنشین خودرو  مصدوم و جهت درمان به بیمارستان انتقال شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر