نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/10    15:45:0     کد خبر : 298209     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/10      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:140تصادف هولناک، خانواده ای را به کام مرگ کشاند


گروه استان ها- خوزستان- رئيس پليس راه استان از کشته شدن 3 تن از اعضای یک خانواده بر اثر منحرف شدن از جاده در محور"رامهرمز-بهبهان" خبر داد.

سرهنگ "رضا دولتشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: روز گذشته مأموران پليس راه از وقوع يك فقره تصادف رانندگي در محور "رامهرمز-بهبهان"مطلع و بلافاصله برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

وي ادامه داد: در بررسی صحنه تصادف مأموران مشاهده كردند، در این حادثه يك دستگاه سمند با 3 سرنشین آن که اعضای یک خانواده بودند، به علت منحرف شدن از جاده و واژگونی هر 3 سرنشین جان خود را از دست داده اند.

رئيس پليس راه استان خوزستان با بيان اينكه كارشناس پليس راه علت اين تصادف را عدم رعایت فاصله طولی خودروی عقبی و در نهایت منحرف شدن خودروی سمند و واژگونی آن بیان کرده، خاطرنشان کرد: به رانندگان عزیز توصیه می شود از عجله و شتاب بی مورد حین رانندگی خودداری و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند و با رعايت سرعت مطمئنه از ايجاد چنين حوادث ناگوار و تلخي پيشگيري كنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر