نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/12    17:25:0     کد خبر : 298312     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      17:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:212دیدار فرمانده نیروی انتظامی با نماینده ولی فقیه در بوشهر/حرکت به سوی پلیس هوشمند؛ برنامه آینده ناجا/ کار نیروی انتظامی منحصر به فرد است


گروه استان ها - بوشهر- فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر استفاده از تجهیزات روزآمد، حرکت ناجا به سوی پلیس هوشمند را از برنامه های 3 ساله آینده این نیرو برشمرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری"در دیدار با آیت‌الله "غلامعلی صفایی بوشهری"نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، هدف سفر به این استان را شرکت در یادواره شهید "رئیسعلی دلواری" و بازدید از یگان های انتظامی و دریابانی بوشهر عنوان کرد.

فرمانده ناجا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که نیروی انتظامی را از ارکان مهم امنیت در کشور عنوان کردند، ادامه داد: بحمدالله امروز تحت هدایت های حکیمانه و نظارت معظم له، امنیت خوبی برکشور حاکم است.

وی تصریح کرد: در بررسی های صورت گرفته و نیز گزارش های ارسالی، وضعیت امنیتی استان بوشهر مطلوب بوده که این مهم نتیجه حمایت های حضرت عالی و تلاش های شبانه روزی کارکنان فرماندهی انتظامی استان است.

سردار اشتری به منحصر به فرد بودن کار نیروی انتظامی و همچنین آسیب های پیش روی آن اشاره و بیان کرد: خوشبختانه با هوشمندی و مدیریت خوب، همکارانم به گونه ای عمل کردند که کار آنها مورد رضایت فرمانده معظم کل قوا و نیز مردم بوده است.

وی با تاکید بر استفاده از تجهیزات روزآمد، حرکت ناجا به سوی پلیس هوشمند را از برنامه های 3 ساله آینده این نیرو برشمرد و گفت: با لطف و عنایت الهی، اقدامات پیشگیرانه بسیار خوب بوده اما تا رسیدن به وضعیت مطلوب هنوز کار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی در خاتمه از حمایت های بی دریغ نماینده ولی فقیه و شورای تأمین استان بوشهر از مجموعه فرماندهی انتظامی این استان تقدیر و تشکر کرد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر