نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/12    18:56:0     کد خبر : 298315     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      18:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:164برخورد قاطعانه پلیس با فروشندگان داروی قاچاق


گروه استان ها- بوشهر- فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با فروشندگان داروی قاچاق، گفت: با هماهنگی دستگاه های ذیربط اشرافیت خوبی در این زمینه وجود دارد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه سفر به استان بوشهر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از سال‌های گذشته برخورد با فروشندگان داروی قاچاق در دستور کار ناجا بوده که دستاورد‌هایی نیز در این رابطه داشته ایم.

وی به فروش داروی قاچاق در فضای مجازی و حقیقی در نقاط مختلف کشور اشاره و بیان کرد: مسئولان مربوطه پای کارهستند و با همت جمعی با فروشندگان داروی قاچاق قاطعانه برخورد می‌کنیم و معتقدیم که این کار به ویژه در فضای مجازی شدنی است.

فرمانده ناجا به اقدامات نیروی انتظامی در برخورد با فروشندگان داروی قاچاق اشاره و بیان کرد: با تلاش ماموران پلیس، باندهای زیادی در این رابطه منهدم و اعضای آن نیز به مقامات قضائی معرفی شدند  البته با هماهنگی دستگاه های ذیربط اشرافیت خوبی در این زمینه وجود دارد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر