نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/12    21:18:0     کد خبر : 298319     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      21:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131حین مبارزه و مقابله نمی‌توان سازش کرد


گروه استان ها- بوشهر- فرمانده نیروی انتظامی گفت: رئیسعلی دلواری به ما آموخت که باید در مقابل دشمن مقاومت و با هر کسی که چشم طمع به این خاک و سرمایه‌های این کشور دارد، مقابله کرد؛ او به ما آموخت حین مبارزه و مقابله نمی‌توان سازش کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" عصر امروز در کنگره بزرگداشت "شهید رئیسعلی دلواری، سرداران و 2 هزار شهید استان بوشهر" که در شهر دلوار برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اظهارکرد: شهید رئیسعلی دلواری با استقامت و تکیه بر عنایت الهی در مقابل انگلیس که  به جنوب کشور هجوم آورده بودند، ایستادگی کرد.

وی گفت: روحیه استقلال‌طلبی در دفاع از کشور، سازش‌ناپذیری در مقابل ظلم و تبعیت از مرجع دینی از ویژگی‌های شهید رئیسعلی دلواری است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: رئیسعلی دلواری، یک مجاهد فی سبیل الله و تابع مرجعیت بود و از طریق راه امام حسین (ع)، مسیر خود را دنبال می کرد.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: رئیسعلی دلواری به ما آموخت که باید در مقابل دشمن مقاومت و با هر کسی که چشم طمع به این خاک و سرمایه‌های این کشور دارد، مقابله کرد؛ او به ما آموخت حین مبارزه و مقابله نمی‌توان سازش کرد.

سردار اشتری با بیان اینکه اگر در آن زمان شهید رئیسعلی دلواری مذاکره و معامله می‌کرد، نامی از این شهید در میان مردم نبود، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم در آینده نام مردم و مسئولان به نیکی یاد شود، باید استقامت کرد، نمی‌توان مشکلات خود را به‌ وسیله قول‌ها و موضوعاتی که دشمن مشخص می‌کند، حل کنیم.

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اگر شهید دلواری در دوران خفقان توانست مبارزه و مقاومت کند، امروز هم مردم با تبعیت از رهبر فرزانه خود در مقابل دشمن مقاومت کرده‌اند و یقیناً پیروزی ما در مقاومت ما است.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر