نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/13    11:20:0     کد خبر : 298339     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:147



نهضت تامین مسکن ، اولویت برنامه های ناجا


گروه استان ها – لرستان –معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان این که قرارگاه مسکن باید با جدیت خدمات خوبی به کارکنان ارائه دهد گفت : وام مسکن کمکی است برای خانه دار شدن کارکنان پلیس چراکه نهضت تامین مسکن ، اولویت برنامه های ناجا محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "محمدعلی نوری نژاد" در جلسه قرارگاه مسکن در سالن جلسات ستاد انتظامی لرستان ضمن  تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش  نهضت تامین مسکن را ، اولویت برنامه های ناجا دانست و بیان داشت : ترغیب و تشویق کارکنان برای ورود به طرح های مسکن به نفع آنان است .

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان این که قرارگاه مسکن باید با جدیت خدمات خوبی به کارکنان ارائه دهد گفت : وام مسکن کمکی است برای خانه دار شدن کارکنان پلیس چراکه نهضت تامین مسکن ، اولویت برنامه های ناجا محسوب می شود.

سردار نوری نژاد در ادامه با بیان این که فرماندهی انتظامی استان سال 98 را با وجود سیل با سختی شروع کرد افزود:  فرماندهی انتظامی لرستان بسیار خوب وارد عمل شد که جای تقدیر و تشکر دارد .

وی با اشاره به کارکنانی که مسکن آنان به صورت صد در صد در سیل اخیر تخریب شده است بیان داشت : جهت خانه دار شدن آنان می بایست تمام همت خود را به کار ببندیم تا دغدغه مسکن نداشته باشند .

سردار نوری نژاد  با بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه ناجا است، اذعان داشت: هرچقدر در بحث رفاه کارکنان و خانواده آنان تلاش شود به همان اندازه شاهد نتایج و تأثیرات مثبت و سازنده در انجام امور محوله از سوی کارکنان خواهیم بود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر