نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/14    10:26:0     کد خبر : 298380     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/14      10:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:71اقدامات جهادی دوران جنگ نسخه حل مشکلات کشور


گروه استان ها- مازندران- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: اگر بخواهیم بر معضلات و مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کنونی فائق شویم، نسخه آن اقدامات جهادی همان زمان جنگ تحمیلی و ذکر مرثیه های حسینی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین " سید علیرضا ادیانی " در مراسم شب وداع با پیکر شهید تازه تفحص شده جنگ تحمیلی گروهبانیکم شهید "ولی صدرایی" که در مسجد جامع شهر پل سفید شهرستان سوادکوه برگزار شد، اظهارداشت: هشت سال جنگ تحمیلی، مجمع عاشقانی شد که با تاسی از مکتب سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و نیز جانفشانی از کیان این سرزمین دفاع کنند.

عالی ترین مقام سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: این شهید می گوید در زمانی که ولنگاری های زیادی در جامعه وجود دارد ما شهیدان می آییم تا یادآور فدارکاری ها، رشادت ها و شهادت طلبی زمان جنگ باشیم.

وی افزود:  اگر بخواهیم بر معضلات و مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کنونی فائق شویم، نسخه آن اقدامات جهادی همان زمان جنگ تحمیلی و ذکر مرثیه های حسینی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر  یکی از اهداف قیام امام حسین (ع) است به تاکیدات شهیدان مبنی بر رعایت این فریضه الهی اشاره و بیان کرد: این عزیزان از ما می خواهند ضمن فراموش نکردن رشادت ها و فداکاری های آنها به وظیفه انقلابی و اسلامی خود  نیز عمل کنیم.

گفتنی است، گروهبانیکم شهید "ولی صدرایی" سال 1359 در منطقه عملیاتی "سوسنگرد" مفقودالاثر و پس از گذشت 39 سال پیکر پاک و مطهر این شهید گرامی به شهرستان سوادکوه رجعت کرد.

مراسم تشییع پیکر این شهید گرامی ساعت 10 صبح امروز (پنجشنبه 14 شهریورماه) از مسجد جامع شهر پل سفید آغاز و سپس در زادگاهش روستای "شورمست"خاکسپاری خواهد شد.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر