نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/14    13:9:0     کد خبر : 298396     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/14      13:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:475محموله میلیاردی گوشی های قاچاق به مقصد نرسید


گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از کشف محموله میلیاردی انواع گوشی قاچاق در بندرعباس خبر داد.

 

سردار "عزیزاله ملکی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تخلیه مقادیر زیادی کالای قاچاق در یکی از مراکز تجاری مرکز شهر بندرعباس، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران پس از کسب مجور قضائی به محل اعزام شدند، گفت: در بررسی های صورت گرفته از سوی پلیس، یک دستگاه خودرو پژو 405 که قصد تخلیه بار را داشت شناسایی و توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو، 444 دستگاه انواع تلفن همراه با مارک ها و مدل های مختلف ، 24 عدد ساعت مچی و 20 عدد هندزفری قاچاق توسط مأموران انتظامی کشف شد.

سردار ملکی، ارزش تقریبی محموله کشف شده را بنا به گفته کارشناسان 17 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد : در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا ، سوخت و مواد در اسرع وقت از طریق تلفن 110به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر