نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/14    18:21:0     کد خبر : 298397     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/14      18:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:133کشف 50هزار لیتر سوخت قاچاق و روغن خودرو غیر مجاز در قرچک


گروه استان ها- شرق استان تهران- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق و 20هزار لیتر روغن موتور تقلبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " کیومرث عزیزی" در تشریح جزئیات خبر عنوان داشت: در پی کسب اخبار و اطلاعات واصله از سوی مردم در خصوص حمل سوخت های قاچاق به کارگاهی مشکوک در شهرستان قرچک، به سرعت اکیپی از ماموران پلیس امنیت شهرستان تشکیل و مسئول بررسی موضوع شدند.

وی افزود: در بررسی ها مشخص شد اخبار واصله صحیح بوده و فردی با کامیونی که تغییر کاربری داده شده اقدام به دپو و انتقال سوخت گازوئیل به کارگاهی غیرمجاز می کرده است.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: پس از انجام هماهنگی با مقام قضائی، اقدامات لازم از سوی ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان قرچک در خصوص دستگیری صاحب کارگاه و توقیف اموال انجام شد. 

این مقام انتظامی گفت: در بازجویی ها از مشخص شد متهم سوخت های قاچاق را پس از یکسری اقدامات فنی تبدیل به روغن برای خودرو می کردکه ظاهرا استانداردهای لازم را نیز دارا نبوده و به بازار جهت مصرف ارائه می شد و مقدار 20 هزار لیتر روغن خودرو غیرمجاز نیز کشف شد.

گفتنی است در پایان از ادامه فعالیت کارگاه غیرمجاز تولید روغن تقلبی جلوگیری به عمل آمد و متهم به همراه پرونده متشکله تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست هر گونه موضوع و موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر