نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/16    13:7:0     کد خبر : 298431     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/16      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:61امنیت و آرامش مردم در بیداری و هوشیاری پلیس است


گروه استان ها – زنجان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تقدیر از اقدامات پلیس در برقراری نظم و امنیت جامعه بیان داشت : امنیت و آرامش مردم در بیداری و هوشیاری پلیس است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله " علی خاتمی " در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) با اشاره به نقش کار جمعی در موفقیت ماموریت ها بیان داشت : خدمت به مردم و تلاش برای فراهم کردن محیطی امن توام با آرامش افتخاری برای کارکنان نیروی انتظامی است .

آیت الله خاتمی با اشاره به موفقیت های کسب شده توسط فرماندهی انتظامی استان زنجان در سطح کشور خاطر نشان کرد : با تلاش های فرماندهی انتظامی استان زنجان از لحاظ شاخص های امنیتی و کاهش جرایم در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه کارکنان نیروی انتظامی چشمان بیدار ملت هستند و شبانه روز برای امنیت مردم تلاش می کنند، افزود : نيروي انتظامي در قلب مردم جاي دارد و رضايت مندي مردم رضايت خداوند متعال را از زحمات شبانه روزي عزيزان نيروي انتظامي به دنبال خواهد داشت.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه خدمت به اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بزرگترین افتخار است بیان داشت : راحتی مردم در بیداری و هوشیاری پلیس است و پلیس به عنوان چشمان بیدار ملت شبانه روز تلاش می کند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اينكه بزرگترين سرمايه نيروي انتظامي اعتماد مردم است تصريح كرد : كاركنان نيروي انتظامي افتخار سربازي ولايت را دارند كه يك افتخار بزرگ براي پليس است.

آیت الله خاتمی با اشاره به تلاش های شبانه روزی پلیس در ایام تعطیلات ، غم و شادی مردم ، ایام سوگواری و غیره گفت : در تمامی شرایط زندگی امنیت لازم و ضروری است و پلیس با از خود گذشتگی و در ایام مختلف سال در همه شرایط به مردم خدمت رسانی می کنند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به رموز موفقیت های پلیس در جامعه بیان داشت : تلاش برای رضای خداوند، تبعیت سیستماتیک از سلسله مراتب فرماندهی ، نصرت پروردگار و همراهی خانواده کارکنان از رموز موفیت های نیروی انتظامی در ماموریت هاست.

وی با اشاره به نقش خانواده کارکنان پلیس در انجام ماموریت های پلیسی گفت : همسران و فرزندان کارکنان پلیس با صبر و بردباری و پشتیبانی روحی و معنوی خود در ثواب خدمت رسانی به مردم شریک هستند .

آیت الله خاتمی حضور به موقع پلیس درصحنه ورسیدگی به موقع به مسائل ومشکلات انتظامی مردم را در ارتقاء احساس امنیت و اعتماد عمومی بسیار مهم وتاثیرگذار دانست وبیان داشت : مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته و به آن اعتماد دارند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما پرتوی از انقلاب عاشورا است ، گفت : چهل سال ایستادگی در مقابل دشمنان منطق ظلم ستیزی و عدالت خواهی ما را به دنیا صادر کرده است .#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر