نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/17    14:37:0     کد خبر : 298482     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:75امنیت امروز کشور ایران اسلامی الگویی برای جهانیان است


گروه استان ها – کردستان – نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از عملکرد پلیس و دیگر دستگاه های امنیتی کشور، گفت: امنیت امروز کشور ایران اسلامی الگویی برای جهانیان است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، حاج ماموستا "فایق رستمی" در دیدار سردار " علی آزادی " فرمانده انتظامی کردستان و جمعی از مسئولان انتظامی استان با وی، ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان ابااعبدالله الحسین (ع)، گفت: امام حسین (ع) الگوی تمام اعیار برای همه بشریت است.

وی با بیان اینکه در دین ما سفارش شده  که کسی که با محبت اهل بیت (ع) فوت کند انگار که به درجه رفیع شهادت نایل آمده است، افزود: پیامبر اکرم (ص )می فرمایند، کسی که امام حسن (ع) و امام حسین(ع) و پدر و مادرش را دوست داشته باشد روز قیامت در کنار من است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: در کنکره عظیم حج از مسلمانان با زبان و لهجه های مختلف حضور دارند و حجاج ایرانی در مکه مکرمه هرکدام یک سفیر به معنای واقعی هستند.

وی با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درخصوص وحدت مسلمانان تصریح کرد: نماز را به صورت جماعت اقامه کنیم زیرا موجب وحدت و دوری از تفرقه بین مسلمانان خواهد شد.

ماموستا رستمی خاطر نشان کرد: بحمداله کشور ایران اسلامی با وجود این چنین امنیتی پایدار الگوی خوبی برای کشورهای اسلامی است و این جزء با تلاش و کوشش پلیس و دستگاه های امنیت به وجود نیامده است.

در ادامه این دیدار سردار "علی آزادی" فرمانده انتظامی استان کردستان تشریف فرمایی حاج ماموستا "فایق رستمی" نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از مکه مکرمه و مدینه منوره را تبریک و تهنیت گفت و ازخداوند منان برای همه روحانیون و علمای اعلام آرزوی توقیف روز افزون کرد.

فرمانده انتظامی استان کردستان نقش علما و روحانیون را در مسائل و موضوعات اجتماعی بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: این بزرگان به عنوان سرمایه های بزرگ اجتماعی به شمار می روند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر