نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/6/17    16:1:0     کد خبر : 298495     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      16:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:406باند سارقان تجهيزات برق رساني در نرماشير متلاشي شد


گروه استان ها-كرمان- فرمانده انتظامي"نرماشير"از انهدام باند سارقان سيم و كابل تجهيزات برق رساني شرق استان و کشف 21 فقره سرقت دراين شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ "حسين يوسف آبادي"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي دريافت گزارشاتي از وقوع چند فقره سرقت در سطح شهر نرماشير و شهرستان هاي همجوار دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي با انجام پي جويي هاي پليسي و اطلاعاتي يكي از متهمان را شناسايي و ضمن هماهنگي با مقام قضائي در يك عمليات آن را دستگير كردند.

 سرهنگ"يوسف آبادي" با بيان اينكه اين متهم دستگير شده سابقه دار است، افزود: سارق در بازجويي هاي پليس 2همدست خود و 2 مالخر را معرفي كه ضمن دستگيري ديگر اعضاي اين باند از مخفیگاه آنان اموال سرقتی و مقداری سيم مس و كابل و ابزارآلات برای سرقت تجهيزات برق كشف شد.

وی اظهار داشت: اين باند 5 نفره در بازجويي هاي فني و تخصصي پليس به 21 فقره سرقت سيم و كابل تجهيزات برق رساني در سطح شهرستان نرماشیر و شهرستان هاي همجوار اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان نرماشير در پايان با اشاره با اينكه تحقيقات پليس در جهت کشف سایر سرقت های احتمالی این باند ادامه دارد، افزود: مشاركت شهروندان نقش به سزايي در پيشگيري از سرقت دارد و از شهروندان انتظار مي رود ضمن پرهيز از خريد اموال مشكوك و تماس با پليس، زمينه بروز و وقوع جرم را براي سارقان و ديگر مجرمان فراهم نسازند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر